Darčeková kazeta čajov - Pre radosť v BIO kvaliteDarčeková kazeta čajov - Pre radosť

Darčeková kazeta 4 druhov čajov - Pre radosť

Eko darček, ktorý prinesie nové chute a radosť.

Číslo produktu: 33460

16,61 € s DPH

Skladom
v Sonnentor obchode

ks

Darčekové balenie RADOSŤ obsahuje 4 druhy obľúbených bylinkových čajov, ktoré zahrejú na tele aj na duši. Na visačku kytice môžete napísať aj pekný odkaz. 

Ďakujem bio - s týmto bylinkovým čajom dostane každé poďakovanie ten správny šmrnc. Nikdy nie je neskoro poďakovať a nezabudnite, že niekedy sú v živote situácie, za ktoré môžeme ďakovať stále.

Chvíľa relaxácie bio - dajte si dúšok tejto jemnej bylinnej zmesi a uvidíte, že každá ťažkosť sa zmení na obyčajnú maličkosť. Medovka a levanduľa vám pomôžu uvoľniť sa a vychutnať si chvíľku pre seba.

Čaj šťastia bio - niektoré maličkosti nie sú samozrejmosťou a často sú veľkým šťastím. Táto bylinná zmes je uvoľňujúca, povzbudzujúca a môže vám priniesť šťastie. 

Čaj Slnečný pozdrav bio - tento čaj nesie tvár slnka a je milým pozdravom všetkým blízkym. Jemná zmes ovocia a byliniek má veľmi harmonickú chuť, je osviežujúca a veľmi obľúbená u detí i dospelých.


Prevádzkujete obchod, čajovňu alebo kaviareň a chcete nakúpiť Darčeková kazeta 4 druhov čajov - Pre radosť za veľkoobchodné ceny? Prejdite na veľkoobchod Sonnentor.


Hodnotenie a skúsenosti s produktom: Darčeková kazeta 4 druhov čajov - Pre radosť


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Pomôžte ostatným v nakupovaní a napíšte svoj názor na tento produkt.


V našom špecializovanom obchode vám ponúkame

Vzorky čajov zdarma

Ku každému nákupu vám pribalíme vzorky čajov zdarma

Doručenie zdarma

Objednávky nad 45€ - dodanie kurierom zadarmo (pri platbe vopred)